Zázemí restaurace

Popis místností a vnějších prostor restaurace U Labutě

Výčep

Počet míst k sezení u pěti stolů – 24 osob

Místnost určená především pro tzv. „ štamgasty“ je vybavena masivním dubovým nábytkem, který je tvořen 5 stoly s rohovými lavicemi s kapacitou pro 24 osob.

Restaurace

Počet míst k sezení u šesti stolů – 29 osob.

V této části objektu je rovněž umístěn dubový nábytek v masivním provedení s 6 stoly a rohovými lavicemi umožňující nabídnout hostům variabilní posezení pro 29 osob.

Taneční sál

Počet míst k sezení u dvanáci stolů – 52 osob.

Svojí rozlohou a dispozičním řešením nabízí pohodlné posezení u 12 stolů pro 52 osob v přízemí. Sál je vybaven veškerou technikou umožňující pořádání hudebních produkcí, sledování sportovních přenosů prostřednictvím nejkvalitnější audiovizuální sestavy na velkoplošném plátnu. Sál je rovněž velmi vhodný pro uspořádání svatebních hostin, firemních školení, či abiturientských akcí. Zajímavostí je i to že každá opěrka u židle je opatřena vkusným výřezem labutě.

Galerie

Počet míst k sezení u deseti stolů – 34 osob

Přímo z tzv. “ tanečního“ sálu může host po schodišti zamířit do prvního patra, které je tvořeno ochozem s kovaným zábradlím, kde je umístěno 10 stolů s celkovou kapacitou pro 34 osob. Útulnot galerie je umocněna přímým pohledem do přízemí tanečního sálu. 

Malá zimní zahrada

Počet míst k sezení u dvanácti stolů – pro 40 osob

Velmi vhodný prostor pro pořádání akcí, kde počet nepřesahuje 30 účastníků. V místnosti s velkým odsuvným oknem je 10 stolů pro 40 osob. Stoly je možno variabilně uspořádat dle přání hostů. 

Velká zimní zahrada

Počet míst k sezení u 9 stolů – pro 38 osob.

Tento nově vybudovaný sál s  velkými odsuvnými okny a krbem je vybaven 9 stoly pro 38 osob a jeho nedílnou součástí je i možnost využít audiovizuální techniky pro stejné účely jako tomu je v tanečním sále. Velká zimní zahrada je hosty vyhledávána zejména pro akce kde její účastníci nechtějí být v přímém kontaktu s ostatními návštěvníky restaurace.

Venkovní terasovitá zahrádka

Tyto prostory jsou otevřeny v období, kdy to umožňují aktuální klimatické podmínky - standardní sezóna od května do září.

Počet míst k sezení u 24 stolů – pro 104 osob.

Venkovní zahrádka svojí velikostí a členitostí umožňuje nejen příjemné posezení v klidném prostředí, ale i pořádání rodinných oslav, firemních akcí a tanečních večerů. Na přání je možno zajistit grilování dle vlastní volby. Jedná se o prostor v kterém je možno kouřit. 

Vnitřní prostory pro hosty jsou nekuřácké.

 

 

Nově zrekonstruovaná restaurace a penzion

Nově zrekonstruovaná restaurace a penzion
Polední nabídka

Polední nabídka

Přijďte k nám na oběd!

 (od 1100 do 1430)
 

Čepované tankové pivo

Čepované tankové pivo

Nejlepší pivo v okolí!

Plzeňskou dvanáctku u nás čepujeme přímo z tanků, přijďte ochutnat!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.