Novinky na jídelním lístku od pondělí 13. března 2017

K péči o spokojenost našich hostů již neodmyslitelně patří dílčí inovace naší nabídky na stálém jídelním lístku. Tyto novinky reagují nejen na gastronomické trendy, přání Vás hostů, ale i přihlížejí k ročnímu období. Mnozí z Vás se osobně stali hosty poslední naší gastronomické akce – „Zvěřinových hodů“ – které se konaly na přelomu měsíců ledna a února. Vzhledem k velmi příznivé reagenci na předložené speciality, jsem se rozhodli zařadit do stálé nabídky jídla ze zvěřiny, která byla nejen nejžádanější, ale měla zejména nesmírně pozitivní odezvu na jejich kvalitu. Toto rozhodnutí, jak pevně věříme přivítají nejen ti, kteří zvěřinové speciality již ochutnali, ale i ti kterým termín zvěřinových hodů nevyhovoval.

Do novinek zároveň zařazujeme na přání mnoha našich hostů i „Smažený telecí řízek s lehkým bramborovým salátem“ a tradiční český moučník „Lívanečky s lesním ovocem“.

Doufáme, že Vám nově zařazená jídla udělají radost a přispějí k prožití příjemného pobytu při návštěvě naší restaurace.

Novinky již brzy ZDE

Těšíme se na Vaši návštěvu

Rodinná restaurace U Labutě

Nově zrekonstruovaná restaurace a penzion

Nově zrekonstruovaná restaurace a penzion
Polední nabídka

Polední nabídka

Přijďte k nám na oběd!

 (od 1100 do 1430)
 

Čepované tankové pivo

Čepované tankové pivo

Nejlepší pivo v okolí!

Plzeňskou dvanáctku u nás čepujeme přímo z tanků, přijďte ochutnat!

Co se u nás děje Kalendář akcí»

V kalendáři nejsou žádné aktuální akce.

Velkopopovický Kozel Pilsner Urquell Birell
Wifi zdarma k dispozici Bezbariérový přístup Parkování i pro autobusy Přijímáme platební karty Visa Přijímáme platební karty Mastercard Přijímáme stravenky Gastro Pass Přijímáme stravenky Cheque Déjeuner Přijímáme stravenky Ticket Restaurant
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.