Novinky na jídelním lístku od soboty 19. srpna 2017

Počínaje sobotou 19. srpna, bude každý z Vás, který si bude vybírat ze stálé nabídky našich jídel stát před rozhodováním, kterou z nově zařazených novinek začít. Abychom Vám tento příjemný rozhodovací proces usnadnili, tak si dovolujeme předložit stručné charakteristiky všech novinek, které vycházejí nejen z Vašich podnětů a přání, ale respektují i kulinářské trendy a jsou i vizitkou umu jednotlivých našich kuchařů, kteří je navrhli a zhotovili.

V kategorii ryb Vás čeká grilovaný filet z lososa na bylinkách s bramborovou kaší wasabi a šafránovou zeleninou. Znovu zařazení steaku z lososa je výsledkem Vašich apelů, neboť tento druh ryby se prokázal za dobu od našeho otevření zrekonstruované restaurace, jako nejžádanější. Věříme, že nabízená úprava včetně přílohy Vás plně uspokojí.

V kategorii mas z grilu je do nabídky nově zařazen rump steak z hovězího masa, který by Vás měl oslovit nejen svojí velikostí, ale zejména špičkovou kvalitou masa a velmi zajímavou přílohou, kterou tvoří grilovaná zelenina, pita chléb a pikantní zeleninová salsa.

To že je doba „beef burgerů“ je skutečnost, kterou jsme již v minulosti museli vzít na vědomí. Prodejnost tohoto produktu tento trend jednoznačně potvrdila. Přesto jsme toto Vámi oblíbené jídlo zejména ze strany mladé generace našich hostů inovovali a doufáme, že budete ještě více spokojeni.

Nabídku pikantních jídel jsme rozšířili o specialitu japonské kuchyně a jsme velmi zvědavi, zda i Vás toto jídlo osloví tak pozitivně, jak se stalo v případě naší „výběrové komise“. Novinka je příjemně ostrá a kachní maso velmi dobře chuťově vyvažuje společně s ústřicovo-sojovou omáčkou konzistenci této novinky.

Do sortimentu těstovin je nově zařazeno jídlo, u kterého již jeho název hosta uvádí do země jeho původu - Itálie. Věříme, že prezentace této oblíbené italské speciality osloví nejen dámskou populaci, ale stane se i žádaným artiklem všech vyznavačů italské kuchyně a špaget obzvláště.

Inovace se dotkla i kategorie zeleninových salátů, kde Vám předkládáme k volbě plátky uzeného norského lososa s variací čerstvé zeleniny a listových salátů ochucené jogurtovým dresinkem s koprem. Vhodným doplňkem k této novince bude bílé víno z naší exkluzivní nabídky rodinného vinařství - Libora Veverky.

Vážení hosté, budeme velmi potěšeni, když přijdete ochutnat výše uvedené novinky a naše pocity budou o to příznivější, když Vás nová jídla osloví.

Novinky ZDE

Těšíme se na Vaši návštěvu

 

Rodinná restaurace U Labutě

Nově zrekonstruovaná restaurace a penzion

Nově zrekonstruovaná restaurace a penzion
Polední nabídka

Polední nabídka

Přijďte k nám na oběd!

 (od 1100 do 1430)
 

Čepované tankové pivo

Čepované tankové pivo

Nejlepší pivo v okolí!

Plzeňskou dvanáctku u nás čepujeme přímo z tanků, přijďte ochutnat!

Co se u nás děje Kalendář akcí»

V kalendáři nejsou žádné aktuální akce.

Velkopopovický Kozel Pilsner Urquell Birell
Wifi zdarma k dispozici Bezbariérový přístup Parkování i pro autobusy Přijímáme platební karty Visa Přijímáme platební karty Mastercard Přijímáme stravenky Gastro Pass Přijímáme stravenky Cheque Déjeuner Přijímáme stravenky Ticket Restaurant
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.