Vídeňská kavárenská kultura a novinky na jídelním lístku od 1. července 2018

 

Vídeňská kavárenská kultura ožívá od 1. července v naší restauraci a penzionu U Labutě

 

S respektem a úctou k historii, kterou si náš objekt stojící při „Císařské silnici“ prošel, jsme se rozhodli pro milovníky kávy a čaje nabídnout něco, co je bytostně spjato s rakouskou metropolí a tím je fenomén „vídeňská kavárenská kultura“, který hrál důležitou roli při formování dnešní Vídně. Vítejte proto do světa tradice a úžasných chutí nejžádanějších klasických vídeňských kávových a čajových receptur.

Je nám ctí Vás pozvat k ochutnání některých z nabídnutých nápojů a veškeré detaily spojené s tímto projektem Vám budou prezentovány personálem v předloženém speciálním kávovo-čajovém menu.

 

Letní inovace stálého jídelního lístku 

 

Stalo se již tradicí, že počátkem letních prázdnin si Vás dovolujeme pozvat na novinky jídel, které zařazujeme do stálé nabídky. Toto oživení respektuje nejen roční období, ale i současné kulinářské trendy v oblasti gastronomie. Budeme se těšit na Vaši reagenci.

NOVINKY ">ZDE

Nově zrekonstruovaná restaurace a penzion

Nově zrekonstruovaná restaurace a penzion
Polední nabídka

Polední nabídka

Přijďte k nám na oběd!

 (od 1100 do 1430)
 

Čepované tankové pivo

Čepované tankové pivo

Nejlepší pivo v okolí!

Plzeňskou dvanáctku u nás čepujeme přímo z tanků, přijďte ochutnat!

Co se u nás děje Kalendář akcí»

V kalendáři nejsou žádné aktuální akce.

Velkopopovický Kozel Pilsner Urquell Birell
Wifi zdarma k dispozici Bezbariérový přístup Parkování i pro autobusy Přijímáme platební karty Visa Přijímáme platební karty Mastercard Přijímáme stravenky Gastro Pass Přijímáme stravenky Cheque Déjeuner Přijímáme stravenky Ticket Restaurant
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.