Restaurace U labutě

Jedná se o jednu z nejznámějších pražských restaurací, jejíž historie sahá do 15 století. Po velmi rozsáhlé roční rekonstrukci přijímá restaurace od 15. července 2010 opět své návštěvníky. Jestliže se spekulovalo, že z této restaurace bude podnik s cenami, které nebudou pro běžného Pražana dostupné, pak první odpovědí je heslo majitele: Nadstandardní kvalita za dostupné ceny, druhou pak vlastní jídelní lístek, který byl vytvořen. Právě plzeňským pivem byla restaurace v minulosti pověstná a tuto pověst chce nový majitel ještě vylepšit. Z toho důvodu se tu čepuje kromě jiných značek piv především tanková plzeň. To naplňuje druhou část hesla  která byla stanovena. Tou první, tedy nadstandardní kvalitu dokumentuje několik následujících údajů. Restaurace je vybavena v kuchyni špičkovou technologií, pojme ve vnitřních prostorách 217 návštěvníků, v těch vnějších až 140. Jsou tu dvě zimní zahrady, jedna venkovní terasa, velká zahradní restaurace s posezením pod starobylým ořechem. Velká pozornost je věnována i sociálnímu zařízení – najdete je v každé části restaurace, včetně venkovních prostor tak, abyste je měly co nejblíže svému místu.  Je myšleno i na ty, kteří se zastaví při své cestě cyklistickou stezkou – je tu dvacet stojanů na kola. Také děti nepřichází zkrátka, nachází tu vybavený dětský koutek. Jsou tu dvě audiovizuální sestavy na sledování například sportovních přenosů. K restauraci patří vlastní parkoviště pro 15 aut a velmi příjemná je i dostupnost městskou hromadnou dopravou. Také invalidé se do restaurace dostanou bez problémů díky bezbariérovému přístupu. Personál je připraven zajistit pro Vás svatby, firemní školení či abiturientské akce. K nim slouží i taneční sál s galerií. Součástí prostor nové stavby je i penzion s kapacitou 21 lůžek ve vkusně zařízených 7 pokojích a 1 apartmá.

Nově zrekonstruovaná restaurace a penzion

Nově zrekonstruovaná restaurace a penzion
Polední nabídka

Polední nabídka

Přijďte k nám na oběd!

 (od 1100 do 1430)
 

Čepované tankové pivo

Čepované tankové pivo

Nejlepší pivo v okolí!

Plzeňskou dvanáctku u nás čepujeme přímo z tanků, přijďte ochutnat!

Co se u nás děje Kalendář akcí»

V kalendáři nejsou žádné aktuální akce.

Velkopopovický Kozel Pilsner Urquell Birell
Wifi zdarma k dispozici Bezbariérový přístup Parkování i pro autobusy Přijímáme platební karty Visa Přijímáme platební karty Mastercard Přijímáme stravenky Gastro Pass Přijímáme stravenky Cheque Déjeuner Přijímáme stravenky Ticket Restaurant
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.