LETOŠNÍ SVATOMARTINSKÉ DNY

ANO ČI NE ?

Za svoje dosavadní více než 10ti-leté období od znovu otevření naší zrekonstruované restaurace se svatomartinské dny staly neodmyslitelnou tradicí spojenou zejména s konzumací do zlatova pečené husičky servírované s červeným zelím a variací domácích knedlíků, to vše bylo vždy doplněno tankovou plzničkou, nebo svatomartinským vínem.

Bohužel současný boj s koronavirem nás postavil do situace, kdy je zcela eliminována možnost Vaší osobní návštěvy vnitřních prostor restaurace, a tak stojíme před dilematem, zda svatomartinské dny v netradiční formě uskutečnit, či nikoliv. Pro konečné rozhodnutí proto potřebujeme znát Váš názor – a sice, zda je pro Vás v dnešní nelehké době přijatelné, že si Vámi objednané položky osobně vyzvednete formou „venkovního prodeje – TAKE- AWAY“. V této souvislosti Vás proto zdvořile žádáme o projevení Vašeho názoru formou předběžné objednávky, který nám prosím sdělte na níže uvedené telefonní číslo nebo emailovou adresu, a to nejpozději do 6. 11. 2020.

V případě, že Vaše poptávka bude výrazná, tak se můžete spolehnout, že tradici svatomartinských dnů nepřerušíme a tím i naše vzájemná věrnost bude nejen posílena, ale i Vaše mysl v těchto těžkých časech dostane i tolik potřebný chuťový impuls. 

Děkujeme

Jan a Antonín Částkovi

 

·         Konec příjmu předběžných objednávek 6. 11. 2020 do 20:00

·         Telefon: +420 777584868

·         Email: repofa@seznam.cz

·         Potencionální termín akce: 11. – 15. 11. 2020 (středa–neděle) 

·         Forma prodeje: výdejové okénko (11:00 – 18:00) v uvedeném termínu

Nově zrekonstruovaná restaurace a penzion

Nově zrekonstruovaná restaurace a penzion
Polední nabídka

Polední nabídka

Přijďte k nám na oběd!

 (od 1100 do 1430)
 

Čepované tankové pivo

Čepované tankové pivo

Nejlepší pivo v okolí!

Plzeňskou dvanáctku u nás čepujeme přímo z tanků, přijďte ochutnat!

Co se u nás děje Kalendář akcí»

V kalendáři nejsou žádné aktuální akce.

Velkopopovický Kozel Pilsner Urquell Birell
Wifi zdarma k dispozici Bezbariérový přístup Parkování i pro autobusy Přijímáme platební karty Visa Přijímáme platební karty Mastercard Přijímáme stravenky Gastro Pass Přijímáme stravenky Cheque Déjeuner Přijímáme stravenky Ticket Restaurant
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.