Radikální obměna „Vinného lístku“ od 1.2.2019

Ve svém novoročním poselství jsme Vás informovali o změnách na stálém jídelním lístku, které již běží od poloviny ledna. Činí nám velkou radost, že Vaše reagence na nově zařazená jídla je velmi pozitivní, a tak se sluší a patří, aby k dobrému jídlu byla i adekvátní nabídka vín od českých a moravských vinařů, kterou jsme pro Vás v minulém roce společně s našimi obchodními partnery vytvořili. Velmi pečlivě jsme pracovali s Vašimi názory a podněty a současně jsme sledovali trendy v nabídce tuzemských vinařů. Výsledkem je poměrně zásadně rekonstruovaný vinný lístek, který vstupuje v platnost od 1.2.2019. Snažili jsme se do něho zařadit špičkové produkty našich vinařů, které budou v cenovém rozpětí odpovídajícímu skladbě naší klientely. Tuto náročnou roli v předkládané nabídce lahvových vín zajišťují Vinařství Sedlák z Velkých Bílovic, Volařík z Mikulova, František Mádl z Velkých Bílovic, ZD Němčičky, Vinné sklepy Kutná Hora, Vladimír Tetur z Velkých Bílovic, Vinařství Gotberg – Popice a rodinné Vinařství Libora Veverky z Čejkovic. Tato vinařství patří k nejoblíbenějším tuzemským producentům vín pro gastronomii a jejich vína jsou vyrobena s velkým důrazem na využití půdních a klimatických podmínek jednotlivých lokalit, kde vinná réva roste.

V nové nabídce bílých a červených vín chceme upozornit zejména na tři výrazné novinky. Tou prvou se prezentuje Vinařství Volařík z Mikulova svým Ryzlinkem Vlašským (trať Železná). Druhé víno, které by nemělo rozhodně ujít Vaší pozornosti je Chardonnay „Minimum“ toto výjimečné víno od Libora Veverky zrálo 18 měsíců v burgundských dubových sudech a jeho kvalita jej předurčuje k možné archivaci. Totéž platí pro Cabernet Cortis z produkce Vinných sklepů Kutná hora. Jedná se o vinařství, které jako jediné v České Republice, a i na Slovensku je držitelem respektované biodynamické certifikace DEMETER. Toto označení dostává pouze vinařství, které nepoužívá chemické přípravky ve vinici ani ve sklepě.

Jsme velmi zvědavi, jak Vás nová nabídka obsažená ve vinném lístku osloví a budeme se těšit na společná setkání při konzumaci jednotlivých druhů vín.

Nově zrekonstruovaná restaurace a penzion

Nově zrekonstruovaná restaurace a penzion
Polední nabídka

Polední nabídka

Přijďte k nám na oběd!

 (od 1100 do 1430)
 

Čepované tankové pivo

Čepované tankové pivo

Nejlepší pivo v okolí!

Plzeňskou dvanáctku u nás čepujeme přímo z tanků, přijďte ochutnat!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.