ČERVENÁ VÍNA - RED WINE

 

Vinné sklepy Kutná Hora

Jediné vinařství v České republice i na Slovensku, které je držitelem respektované biodynamické certifikace DEMETER. Toto označení dostává pouze vinařství, které nepoužívá chemické přípravky ve vinici ani ve sklepě. K podpoře keřů používají výluhy z bylin, které si sami vyrábí.

Cabernet Cortis Bio     0,75l SUCHÉ / DRY

výběr z bobulí / selection of grapes

Tělnaté víno, bohaté na obsah barviv a taninů, aroma plné lesního ovoce koření a čokolády. Chuť plná s dlouhým hřejivým závěrem. Víno má potenciál k delšímu archivování 10 – 15 let. 

Tasteful wine, rich in dyes and tannins, aroma full of spice and chocolate. Taste full of long warmth. Wine has the potential for longer archiving of 10-15 years.

 

Vinařství Tetur, Velké Bílovice

Rulandské Modré     0,75l SUCHÉ / DRY

pozdní sběr / late harvest

Plné, kořenité víno s typicky cihlovou barvou a mandlovým buketem. Vůně je středně intenzivní, odrůdová, s nádechem pečených třešní a sladkého koření. Chuť vína je harmonická, nazrálá, prodýchaná, jemně ovocná s decentní tříslovinou.

 Full, spicy wine with typical brick color and almond bouquet. The aroma is medium-intensity, varietal, with a touch of roasted cherries and sweet spices. The taste of the wine is harmonious, harsh, frumpy, fruity with delicate tannin.

 

Rodinné vinařství Libor Veverka, Čejkovice


Neronet     0,75l SUCHÉ / DRY

pozdní sběr / late harvest

Barva rudě fialová. Ve vůni se prolínají tóny sušených švestek, hořké čokolády a perníku. V chuti je víno lehké s povidlovými tóny a závěrem po nazrálých višních. 

Frankovka     0,75l SUCHÉ / DRY

pozdní sběr / late harvest

Barva tmavě rubínová. Ovocná vůně i chuť připomínají přezrálé třešně, podbarvené tóny koření a bylin. Velmi plná, jemně dřevitá chuť s kulatým tělem a sametovými tříslovinami. 

 

Nově zrekonstruovaná restaurace a penzion

Nově zrekonstruovaná restaurace a penzion
Polední nabídka

Polední nabídka

Přijďte k nám na oběd!

 (od 1100 do 1430)
 

Čepované tankové pivo

Čepované tankové pivo

Nejlepší pivo v okolí!

Plzeňskou dvanáctku u nás čepujeme přímo z tanků, přijďte ochutnat!

Co se u nás děje Kalendář akcí»

V kalendáři nejsou žádné aktuální akce.

Velkopopovický Kozel Pilsner Urquell Birell
Wifi zdarma k dispozici Bezbariérový přístup Parkování i pro autobusy Přijímáme platební karty Visa Přijímáme platební karty Mastercard Přijímáme stravenky Gastro Pass Přijímáme stravenky Cheque Déjeuner Přijímáme stravenky Ticket Restaurant
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.