BÍLÁ VÍNA - WHITE WINE 2

 

Vinařství Sedlák, Velké Bílovice

Rulandské šedé     0,75l SUCHÉ / DRY

zemské / country wine

Víno je čisté, průzračně lesklé s intenzivnější slámově žlutou barvou se zelenými reflexy a nižší viskozitou. Středně intenzivní aroma nabízí tóny žlutých jablek s lehkým podtónem papáji. Středně plná lehce nasládlá chuť nabízí tóny vlašských ořechů a jablek. Kratší harmonický závěr.

 The wine is pure, shiny, with a more straw yellow color with green reflexes and a lower viscosity. The medium-intense aroma offers tones of yellow apples with light undertones of papaya. Medium full of slightly sweet taste offers tones of walnuts and apples. A shorter harmonic conclusion.

 

Vinařství F. Mádl, Velké Bílovice

Veltlínské Zelené     0,75l SUCHÉ / DRY

pozdní sběr / late harvest

Víno má světlezelenou až lehce nažloutlou barvu. Vůně je muškátová až kořenitě mandlová. Chuť je lahodná, jemně plná, kořenitá s příjemnou hořčinkou.

The wine is light green to yellowish in colour. Its fragrance is slightly muscatel to spicy almond. The taste is delicious, full and spicy with a pleasant bitter taste. 

 

 

Vinařství Gotberg, Popice       

 

Ryzlink rýnský     0,75l SUCHÉ / DRY

pozdní sběr / late harvest

Jiskrné víno s krásnou světle olivovou barvou s typickou odrůdovou a něžně meruňkovou vůní i chutí s tóny citrusových plodů. Lehké, čisté a na minerály bohaté víno s mírně pikantní kyselinkou působí mladistvým a příjemným dojmem.

 Sparkling wine with a beautiful light olive color with typical variegated and tender apricot aromas and flavors with notes of citrus fruits. A light, clean and rich mineral wine with a slightly spicy acid makes it a juvenile and pleasant impression.

 

 

Rodinné vinařství Libor Veverka, Čejkovice     

 
 

Tramín Červený     0,75l POLOSUCHÉ / SEMI DRY

výběr z hroznů / selection of grapes

Barva vína je zlatožlutá. Výrazná medově hrozinková vůně se závany aromatických květů čajové růže. Chuť je plná, kořenitá s medově nasládlým závěrem.

Sauvignon     0,75l SUCHÉ / DRY

pozdní sběr / late harvest

Víno světle žluté barvy. Svěží travnatá vůně s tóny hluchavky a zralého angreštu. V chuti je víno harmonické, s odrůdovým charakterem a šťavnatou grepovou koncovkou.

Chardonnay "Minimum"     0,75l SUCHÉ / DRY

výběr z hroznů / selection of grapes

Barva vína je zlatožlutá. Výrazná medově hrozinková vůně se závany aromatických květů čajové růže. Chuť je plná, kořenitá s medově nasládlým závěrem.

 

Nově zrekonstruovaná restaurace a penzion

Nově zrekonstruovaná restaurace a penzion
Polední nabídka

Polední nabídka

Přijďte k nám na oběd!

 (od 1100 do 1430)
 

Čepované tankové pivo

Čepované tankové pivo

Nejlepší pivo v okolí!

Plzeňskou dvanáctku u nás čepujeme přímo z tanků, přijďte ochutnat!

Co se u nás děje Kalendář akcí»

V kalendáři nejsou žádné aktuální akce.

Velkopopovický Kozel Pilsner Urquell Birell
Wifi zdarma k dispozici Bezbariérový přístup Parkování i pro autobusy Přijímáme platební karty Visa Přijímáme platební karty Mastercard Přijímáme stravenky Gastro Pass Přijímáme stravenky Cheque Déjeuner Přijímáme stravenky Ticket Restaurant
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.