Restaurace U Labutě získala certifikát „HVĚZDA SLÁDKŮ“ pro rok 2019.

 

Dovolujeme si Vás informovat o radostné skutečnosti, že naše restaurace patří od ledna 2019 mezi vybrané provozovny v celé České republice, kterým byla tato nová certifikace udělena Plzeňským Prazdrojem a to za to, s jakou péčí se o pivo starají. Procedura možného udělení tohoto certifikátu spočívala v tom, že v průběhu roku 2018 navštívili naší restauraci technici, kteří kontrolovali nejen technické zázemí spojené s pivním hospodářstvím, ale i provádění sanitace a ve finální fázi hodnotili kvalitu čepování a naservírování jednotlivých piv. Výsledky, které tito kontroloři v naší restauraci získali se stali podkladem k rozhodnutí o udělení tohoto certifikátu. Věříme, že Vás, naše štamgasty toto ocenění ještě více utvrdí v tom, abyste nám i nadále zachovávali přízeň a k Vaším četným návštěvám jste přizvali i svoje přátele a kamarády, aby i oni mohli ochutnat tu nejvyšší kvalitu z nabízených produktů Plzeňského Prazdroje.

Velmi si vážíme té skutečnosti, že získaná certifikace má ambici stát se garantem nejlepší péče o pivo a správného čepování. Těší nás, že pod „HVĚZDOU SLÁDKŮ“ jsou podepsání Ti, kdo stojí přímo u zrodu piva, tedy samotní sládci.

Při této prezentaci získaného ocenění si Vás dovolujeme informovat i o tom, že rozhodně nechceme usnout na vavřínech a proto při respektování kréda, že výčep je srdcem naší restaurace, společně s obchodním úsekem Plzeňského Prazdroje připravujeme zásadní změnu dispozičního řešení výčepního stolu, která umožní instalaci osmičkové hlavy. Tímto počinem bude naše nabídka vybraných produktů Plzeňského Prazdroje rozšířena o další tři, které to budou o tom Vás budeme informovat těsně před realizací této zásadní investiční akce v roce 2019. Můžeme Vás ubezpečit, že Vaše čekání na nové „speciály“ bude krátké, v řádu pouze několika málo měsíců.

 

Nově zrekonstruovaná restaurace a penzion

Nově zrekonstruovaná restaurace a penzion
Polední nabídka

Polední nabídka

Přijďte k nám na oběd!

 (od 1100 do 1430)
 

Čepované tankové pivo

Čepované tankové pivo

Nejlepší pivo v okolí!

Plzeňskou dvanáctku u nás čepujeme přímo z tanků, přijďte ochutnat!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.