Významný krok ke zlepšení akustiky ve vnitřních prostorech Restaurace a penzionu U Labutě

 

Vážení hosté, je to již více než sedm roků od doby, kdy jsme pro Vás otevřeli zrekonstruovanou restauraci a penzion U Labutě. Velmi si vážíme toho, že Vás naše restaurace svým interiérem, kvalitou a sortimentem jídel a nápojů oslovila a stala se tak opět místem, kde se rádi setkáváte, vedete vzájemné horlivé diskuze a k tomu konzumujete Vaší tankovou plzničku podpořenou průběžně aktualizovanou nabídkou pokrmů a lahodných moravských vín.

Tento stav nás těší, ale velmi dobře si uvědomujeme, že je nutno o Vás stále pečovat a z toho důvodu jsme se rozhodli radikálním způsobem vylepšit akustiku v nejexponovanějších místnostech naší restaurace, to je v tanečním sále a velké zimní zahradě. Jsme přesvědčeni o tom, že tato investice do potlačení hlučnosti je v konečném důsledku to, že Váš pobyt v restauraci se stane ještě příjemnějším zážitkem a to jak pro individuální hosty, tak i pro početné skupiny přátel, spolužáků a firemních kolegů.

Vážení hosté budeme se těšit na Vaši návštěvu a v návaznosti na výše uvedené Vás prosíme o sdělení Vašeho osobního názoru na to, v jaké míře se podařilo vytvořit pro Vás ještě lepší prostředí v naší restauraci.

 

Nově zrekonstruovaná restaurace a penzion

Nově zrekonstruovaná restaurace a penzion
Polední nabídka

Polední nabídka

Přijďte k nám na oběd!

 (od 1100 do 1430)
 

Čepované tankové pivo

Čepované tankové pivo

Nejlepší pivo v okolí!

Plzeňskou dvanáctku u nás čepujeme přímo z tanků, přijďte ochutnat!

Co se u nás děje Kalendář akcí»

V kalendáři nejsou žádné aktuální akce.

Velkopopovický Kozel Pilsner Urquell Birell
Wifi zdarma k dispozici Bezbariérový přístup Parkování i pro autobusy Přijímáme platební karty Visa Přijímáme platební karty Mastercard Přijímáme stravenky Gastro Pass Přijímáme stravenky Cheque Déjeuner Přijímáme stravenky Ticket Restaurant
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.